Finał XXI edycji ogólnopolskiego konkursu o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”.
06 grudnia

Finał XXI edycji ogólnopolskiego konkursu o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”.

W dniu wczorajszym nasza uczennica Wiktoria Rakoczy wzięła udział w finale XXI edycji ogólnopolskiego konkursu o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”. GRATULUJEMY.
Czytaj więcej